Preskočit úvod
 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik

 • Dominik Farkaš

  Šéfredaktor

  Šéfredaktor Gamesite.sk, ktorý sa okrem riadenia redakcie venuje aj recenziám hier na platformách PC, Xbox One a Xbox 360.

 • Tomáš Kleinmann

  Redaktor, Zakladateľ

  Jeden zo zakladateľov portálu Gamesite.sk, odborník na stratégie a hráč na platformách PC a Playstation 4

 • Mário Lorenc

  Zástupca šéfredaktora

  Vedúci sekcie noviniek, príležitostný recenzent, zanietený hráč, herný redaktor, optimista...

 • Patrik Barto

  Zástupca šéfredaktora

  Zástupca šéfredaktora a vedúci magazínu Generation.

 • Pavol Hirka

  Korektor

  Vyštudovaný žurnalista, ktorý momentálne rozmýšľa, čo so životom. Najradšej si zahrám akcie, RPG a športové tituly, okrem videohier nepohrdnem kvalitnou rockovou muzikou či knihami.

 • Peter Vnuk

  Redaktor, Korektor

  Môžete ma poznať z môjho webu TechGuru.sk či z tech-magazínu PC Revue. Pre Gamesite.sk a magazín Generation pripravujem recenzie hier, hardvéru, tematické články, rozhovory a čokoľvek iné, čo vás pobaví a informuje. Vekovo patrím k herným veteránom, takže si hry prísne vyberám. Medzi mojich favoritov patria tituly ako The Longest Journey, Life Is Strange, Lineage 2, séria Mass Effect a Zaklínač.

 • Roman Kadlec

  Redaktor

  Som herný dinosaurus, ktorý prežil celú evolúciu videohier a užíva si prítomnosť. Roztrojená osobnosť so slabosťou pre PC, PlayStation aj Xbox.

 • Juraj Vlha

  Redaktor

  Recenzent na platformách PC, WiiU a Nintendo 3DS

 • Maroš Goč

  Redaktor

  Do sveta videohier som prvýkrát vstúpil už pred 18 rokmi prostredníctvom vietnamskej fake verzie konzoly NES. Počas tohto dlhého obdobia mi cez moje gamepadom pokrivené ruky prešlo mnoho žánrov, no skutočne som si obľúbil len pár z nich, JRPG (samozrejme, klasické RPG nevynímajúc), akčné adventúry a klasické point-and-click adventúry. Okrem hrania hier a písania o nich sa taktiež venujem komponovaniu symfonickej hudby a hraniu na gitare. Za najlepšie hry vôbec považujem Deus Ex, Resident Evil 2 a Final Fantasy VIII.

 • Branislav Brna

  Korektor, Redaktor

  Recenzent na platformách PC a PS4

 • Richard Mako

  Redaktor

  Vášnivý hráč RPGčiek a príbehoviek. Obľubujem hlavne MMORPG ,RPG, H&S a hlavne hry zo super atmosférou a kolektívom - čiže onlineovky, ale nikdy nepohrdnem dobrou FPS či stratégiou na odreagovanie. Na Gamesite mám na starosti okrem noviniek, recenzie na PS3/PS4/PC a kedy čo treba. Rád si zahrám alebo pokecám s kýmkoľvek ,neváhajte si ma pridať na Steame či PSN.

 • Daniel Paulini

  Redaktor

  Level 69 geek, s prstom drzo priloženým na pulze hernej a hardvérovej komunity. Najnovšie a najťažšie hry stíha pred raňajkami, do večera sa vŕta v počítačoch a poväčšine v noci zarába "ťažké" peniaze starostlivosťou o datacentrá plné serverov ako systémový špecialista nemenovanej IT spoločnosti.

 • Ján Schneider

  Redaktor

  Pre mňa sú hry umeleckým dielom. Vždy ma fascinovali a znamenajú pre mňa relax a útek od každodenných problémov. V minulosti som hral všetko možné, tak ako každý správny gejmer. Momentálne vyhľadávam skôr tituly s kvalitným príbehom a hlbšou pointou. Free time trávim s priateľkou a pri dobrom filme, prípadne niekde na káve s kamarátmi.

 • Ľubomír Čelár

  Redaktor

  Som hráčom, ktorý vyrastal v dobách dávno minulých, keď boli počítače malicherné a kruté a prinášali ľudstvu RAM pamäte o veľkosti pár kilobajtov. No aj tak dokázali hráči presedieť dlhé hodiny pred CRT televíziou. Práve vďaka tomuto obdobiu stále milujem herné klasiky ako napríklad Manic Miner, Knight Lore, či o trochu "novší" Jazz Jack Rabbit. No čo by som to bol za "retro-hráča", keby som nevlastnil aj staré herné konzoly na ktoré nedám dopustiť. Avšak v žiadnom prípade nepohrdnem aj novými hrami a najmä MMORPG-čkami ako World of Warcraft a Guild Wars 2. A samozrejme, MOBA hry zasiahli aj mňa a práve preto som vášnivým hráčom Heroes of the Storm. Mimo hrania sa samozrejme veľmi rád vzdelávam, naháňam svoju mačku či rád fotografujem.

 • Stanislav Jakúbek

  Redaktor

  Hrávam už od malička, odkedy som mal počítač s Windows 98. Medzi moje najobľúbenejšie hry patrí Just Cause 2, Flatout 2, Gran Turismo 3, C&C Generals, Tearaway či 3D Pinball Space Cadet ;)

 • Lukáš Libica

  Redaktor

  Mám v obľube novinky so sveta IT techniky. Skladám počítačové zostavy a vo viacerých veciah sa vyznám. Aktívne športujem vždy keď sa nájde čas a chuť.

  Vo voľnom čase rád hrám LoL, Battlefield a rôzne RPG,FPS hry. TeamSpeak a časté LAN párty to istia! EAT-SLEEP-PLAY

 • Martina Juhásová

  Redaktor

  Vždy som bola ten typ baby, čo mala rada všetko fantasy, sci-fi a samozrejme hry. Ako dieťa som milovala adventúry, ale mojou skutočnou láskou sa časom stal RPG žáner a jeho hry, ktoré dokážem hrať znovu a znovu a znovu... Najobľúbenejšie sú série Mass Effect, The Witcher a Dragon Age. Občas ma môžete nájsť aj vo svete online hier - konkrétne Heroes of the Storm. Mimo hier sa venujem kresleniu a maľovaniu.

 • Eduard Čuba

  Redaktor

  Už nejaký ten rôčik víkendový hardévista a (bez)nádejný informatik z metropoly východu. Momentálne žijúci na úteku pred povinnosťami v Česku, snažiac sa o titul inžinira, aby mohol presvedčivejšie hejtovať, či chváliť vychytávky a tragédie modernej doby.

 • Marcel Ilavský

  Redaktor

  Som bežný chalan ktorému ťahá na 20, no stále sa správam ako 12 ročný, mojou špecialitou je všetko okolo hardvéru, aj vďaka skúsenostiam ako vedúci PC servisu. Hry síce už nehrávam ako kedysi, no medzi moje srdcovky určite patria Zaklínač, Mafia či Mad Max.

 • Peter Bagoňa

  Redaktor

  Hry mám rád už od doby PS1. :) odvtedy som si prešiel rôznymi konzolami a hrami, najviac fandím RPGčkam, MMORPGčkam a akčným adventúram. Najviac ma pobavili Final Fantasy(6 a 9), WoW, Wildstar, Dust:Elysian Tale, Borderlands ale aj mnoho iného. Popri videohrách mám rád aj spoločenské hry ako Smallworld, Arkham Horror, Through the Ages, Takenoko, Mage Wars atď. A ak nehrám, pozerám anime, medzi ktorými mám najradšej Log Horizon(mmorpg v anime:D), Parasyte, One Piece, Blood Lad. Zoznam obľúbených vecí je asi nekonečný, alebo aspoň veľmi dlhý. ^_^

 • Zdenka Schwarzová

  Korektor

  Korektorka portálu Gamesite.sk

 • Šimon Slávik

  Redaktor

  Fanúšik TPS, FPS a akčných adventúr. Najobľúbenejšia hra Mafia: The City of Lost Heaven a aktuálne séria Assassin's Creed. Nadšenec technológií a fotografovania. Pre GS prispievam viac ako 5 rokov, momentálne v Hardware sekcii.

 • Marián Pauliny

  Junior Web Administrator

  Fanúšik sveta IT. Vo svojom voľnom čase sa zaoberám skladaním a servisovaním počítačových zostáv, notebookov. Mám rád fantasy, sci-fi a tiež MMO hry s touto tematikou. Ale nepohrdnem hrami aj iných žánrov. Proste geek telom aj dušou s celoročným opálením od monitora :)

 • Lukáš Bátora

  Redaktor

  Hry hrávam už odmala, najm​ä​ odvtedy​,​ ako som dostal svoj prvý počítač s Pentium 4.
  Vždy ocením dobrú RPG-čku s kval​i​tným príbehom, najmä sériu Zaklínač, Star Wars KotOR, Mass Effect.
  Okrem hier sa zaujímam o novinky zo sveta počítačov a pri ich čítaní si vždy pustím dobrú hudbu.

 • Peter Pavlík

  Redaktor

  Hrávam už naozaj od nepamäti, jednou z mojich prvých spomienok je, ako som mame na kolenách hral Age of Empires. Z PC som odvtedy presedlal na Playstation, ale kvôli zaujímavej stratégii sa vždy rád vrátim. Najradšej mám sigleplayerovky s dobrým príbehom, no za tie roky som vystriedal aj niekoľko MMO-čiek. Ak náhodou začujete niekoho bľabotať o tom, aká je úžasná PS Vita, Burnout, či Persona, tak som to s najväčšou pravdepodobnosťou ja.

 • Róbert Gabčík

  Redaktor

  K hraniu som sa dostal už v celkom útlom veku. Mohol som byť tak prváčik. Prvá konzola bola Atari 2600 a neskôr brutálny upgrade na Super NES. Doteraz si najviac pamätám asi hru Chip and Dale. V roku 2000 prišiel zlom a to PS 1 a Crash Bandicoot, kedy som obdivoval neskutočnú 3D grafiku a láska k týmto veciam sa prehlbovala. Vyskúšal som aj hranie na PC, ale v roku 2008 som sa vrátil ku konzolám. XBOX 360 a Halo 3 mi ukázali, že konzoly napredujú. Dnes vlastním Xbox One aj PS4. Nepreferujem žiadnu. Užívam si oboje, samozrejme, keď povinnosti dovolia. Hold, vek človek síce nezastaví, ale dobrá hra vie zastaviť čas...

 • Zuzana Panáková

  Redaktor

  Rovnako ako hrať hry ma baví pozorovať, ako ich hrá niekto vedľa mňa, a väčšinou sú to RPG hry so silným príbehom – napríklad moje obľúbené série Uncharted, Bioshock, Fallout, a hry so špecifickou atmosférou, ako sú Life is Strange, Dishonored, alebo Horizon Zero Dawn. Som obrovský fanúšik série Zaklínač a do tohto herného sveta pravidelne chodím relaxovať. Na Gamesite sa venujem recenziam hardvéru, a v tom voľnom čase, ktorý mi ostáva, čítam knihy a pozerám veľa dobrých seriálov.

 • Ľubomír Lazor

  Redaktor

  Hrám sa venujem už 7 rokov od mojich desiatich no sledoval som môjho otca ako ich hral už od mojich šiestich. Prvá hra akú som kedy hral bolo Need for Speed: Most Wanted(2005). Keď som mal 9 rokov, otec si kúpil Playstation 2. To bolo prvé miesto, kde som začal hrať hry. Gran Turismo 4 a tak. Pokračovalo to a o 2 roky neskôr som si kúpil Playstation 3. Vtedy mi krstný otec dal Call of Duty 4. No a tak sa to už len vyvíjalo. Need for Speed, Gran Turismo a Call of Duty až doteraz, s rozdielom, že Gran Turismo vymenila Forza. Momentálne vlastním Xbox One a priemerný notebook. Nejaké iné hry, ktoré mám rád sú Overwatch, World of Tanks, Sunset Overdrive a v poslednom čase ma veľmi chytil Fortnite. Taktiež sa zaujímam o mobilný priemysel. Obľúbený operačný systém Android.

 • Tomáš Varga

  Redaktor

  Podobne ako mnoho iných hráčov, aj mňa do víru hráčskej komunity zatiahli prvé tituly NFS, Call of Duty a taktiež ako veľkého hokejového nadšenca, samozrejme NHL. Roky plynuli a herné tituly sa kopili, no medzi najobľúbenejšie série vôbec považujem Gears of War, HALO a Assassin's Creed.

 • Veronika Ďureková

  Redaktor

  K aktívnemu hraniu videohier ma priviedli tituly Return to Castle Wolfenstein a Half-Life 2. Dnes si už okrem FPS rada zahrám aj ostatné žánre, najmä však kvalitné RPG, hororové adventúry a v neposlednom rade sa vždy snažím kúpou hier podporovať aj indie vývojárov. Hry hrávam prevažne na PlayStation4, kde okrem všetkých AAA single-player titulov pravidelne hrávam aj Overwatch.

 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik

 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik

 • Dominik Farkaš

  Redaktor

  Šéfredaktor Gamesite.sk, ktorý sa okrem riadenia redakcie venuje aj recenziám hier na platformách PC, Xbox One a Xbox 360.

 • Tomáš Kleinmann

  Redaktor

  Jeden zo zakladateľov portálu Gamesite.sk, odborník na stratégie a hráč na platformách PC a Playstation 4

 • Mário Lorenc

  Redaktor

  Vedúci sekcie noviniek, príležitostný recenzent, zanietený hráč, herný redaktor, optimista...

 • Patrik Barto

  Šéfredaktor

  Zástupca šéfredaktora a vedúci magazínu Generation.

 • Peter Vnuk

  Redaktor

  Môžete ma poznať z môjho webu TechGuru.sk či z tech-magazínu PC Revue. Pre Gamesite.sk a magazín Generation pripravujem recenzie hier, hardvéru, tematické články, rozhovory a čokoľvek iné, čo vás pobaví a informuje. Vekovo patrím k herným veteránom, takže si hry prísne vyberám. Medzi mojich favoritov patria tituly ako The Longest Journey, Life Is Strange, Lineage 2, séria Mass Effect a Zaklínač.

 • Roman Kadlec

  Redaktor

  Som herný dinosaurus, ktorý prežil celú evolúciu videohier a užíva si prítomnosť. Roztrojená osobnosť so slabosťou pre PC, PlayStation aj Xbox.

 • Juraj Vlha

  Redaktor

  Recenzent na platformách PC, WiiU a Nintendo 3DS

 • Maroš Goč

  Redaktor

  Do sveta videohier som prvýkrát vstúpil už pred 18 rokmi prostredníctvom vietnamskej fake verzie konzoly NES. Počas tohto dlhého obdobia mi cez moje gamepadom pokrivené ruky prešlo mnoho žánrov, no skutočne som si obľúbil len pár z nich, JRPG (samozrejme, klasické RPG nevynímajúc), akčné adventúry a klasické point-and-click adventúry. Okrem hrania hier a písania o nich sa taktiež venujem komponovaniu symfonickej hudby a hraniu na gitare. Za najlepšie hry vôbec považujem Deus Ex, Resident Evil 2 a Final Fantasy VIII.

 • Branislav Brna

  Redaktor

  Recenzent na platformách PC a PS4

 • Richard Mako

  Redaktor

  Vášnivý hráč RPGčiek a príbehoviek. Obľubujem hlavne MMORPG ,RPG, H&S a hlavne hry zo super atmosférou a kolektívom - čiže onlineovky, ale nikdy nepohrdnem dobrou FPS či stratégiou na odreagovanie. Na Gamesite mám na starosti okrem noviniek, recenzie na PS3/PS4/PC a kedy čo treba. Rád si zahrám alebo pokecám s kýmkoľvek ,neváhajte si ma pridať na Steame či PSN.

 • Daniel Paulini

  Redaktor

  Level 69 geek, s prstom drzo priloženým na pulze hernej a hardvérovej komunity. Najnovšie a najťažšie hry stíha pred raňajkami, do večera sa vŕta v počítačoch a poväčšine v noci zarába "ťažké" peniaze starostlivosťou o datacentrá plné serverov ako systémový špecialista nemenovanej IT spoločnosti.

 • Ján Schneider

  Redaktor

  Pre mňa sú hry umeleckým dielom. Vždy ma fascinovali a znamenajú pre mňa relax a útek od každodenných problémov. V minulosti som hral všetko možné, tak ako každý správny gejmer. Momentálne vyhľadávam skôr tituly s kvalitným príbehom a hlbšou pointou. Free time trávim s priateľkou a pri dobrom filme, prípadne niekde na káve s kamarátmi.

 • Ľubomír Čelár

  Redaktor

  Som hráčom, ktorý vyrastal v dobách dávno minulých, keď boli počítače malicherné a kruté a prinášali ľudstvu RAM pamäte o veľkosti pár kilobajtov. No aj tak dokázali hráči presedieť dlhé hodiny pred CRT televíziou. Práve vďaka tomuto obdobiu stále milujem herné klasiky ako napríklad Manic Miner, Knight Lore, či o trochu "novší" Jazz Jack Rabbit. No čo by som to bol za "retro-hráča", keby som nevlastnil aj staré herné konzoly na ktoré nedám dopustiť. Avšak v žiadnom prípade nepohrdnem aj novými hrami a najmä MMORPG-čkami ako World of Warcraft a Guild Wars 2. A samozrejme, MOBA hry zasiahli aj mňa a práve preto som vášnivým hráčom Heroes of the Storm. Mimo hrania sa samozrejme veľmi rád vzdelávam, naháňam svoju mačku či rád fotografujem.

 • Stanislav Jakúbek

  Redaktor

  Hrávam už od malička, odkedy som mal počítač s Windows 98. Medzi moje najobľúbenejšie hry patrí Just Cause 2, Flatout 2, Gran Turismo 3, C&C Generals, Tearaway či 3D Pinball Space Cadet ;)

 • Lukáš Libica

  Redaktor

  Mám v obľube novinky so sveta IT techniky. Skladám počítačové zostavy a vo viacerých veciah sa vyznám. Aktívne športujem vždy keď sa nájde čas a chuť.

  Vo voľnom čase rád hrám LoL, Battlefield a rôzne RPG,FPS hry. TeamSpeak a časté LAN párty to istia! EAT-SLEEP-PLAY

 • Martina Juhásová

  Redaktor

  Vždy som bola ten typ baby, čo mala rada všetko fantasy, sci-fi a samozrejme hry. Ako dieťa som milovala adventúry, ale mojou skutočnou láskou sa časom stal RPG žáner a jeho hry, ktoré dokážem hrať znovu a znovu a znovu... Najobľúbenejšie sú série Mass Effect, The Witcher a Dragon Age. Občas ma môžete nájsť aj vo svete online hier - konkrétne Heroes of the Storm. Mimo hier sa venujem kresleniu a maľovaniu.

 • Eduard Čuba

  Redaktor

  Už nejaký ten rôčik víkendový hardévista a (bez)nádejný informatik z metropoly východu. Momentálne žijúci na úteku pred povinnosťami v Česku, snažiac sa o titul inžinira, aby mohol presvedčivejšie hejtovať, či chváliť vychytávky a tragédie modernej doby.

 • Marcel Ilavský

  Redaktor

  Som bežný chalan ktorému ťahá na 20, no stále sa správam ako 12 ročný, mojou špecialitou je všetko okolo hardvéru, aj vďaka skúsenostiam ako vedúci PC servisu. Hry síce už nehrávam ako kedysi, no medzi moje srdcovky určite patria Zaklínač, Mafia či Mad Max.

 • Peter Bagoňa

  Redaktor

  Hry mám rád už od doby PS1. :) odvtedy som si prešiel rôznymi konzolami a hrami, najviac fandím RPGčkam, MMORPGčkam a akčným adventúram. Najviac ma pobavili Final Fantasy(6 a 9), WoW, Wildstar, Dust:Elysian Tale, Borderlands ale aj mnoho iného. Popri videohrách mám rád aj spoločenské hry ako Smallworld, Arkham Horror, Through the Ages, Takenoko, Mage Wars atď. A ak nehrám, pozerám anime, medzi ktorými mám najradšej Log Horizon(mmorpg v anime:D), Parasyte, One Piece, Blood Lad. Zoznam obľúbených vecí je asi nekonečný, alebo aspoň veľmi dlhý. ^_^

 • Zdenka Schwarzová

  Korektor

  Korektorka portálu Gamesite.sk

 • Juraj Moudrý

  Grafik

  Grafik magazínu Generation.

 • Lukáš Bátora

  Redaktor

  Hry hrávam už odmala, najm​ä​ odvtedy​,​ ako som dostal svoj prvý počítač s Pentium 4.
  Vždy ocením dobrú RPG-čku s kval​i​tným príbehom, najmä sériu Zaklínač, Star Wars KotOR, Mass Effect.
  Okrem hier sa zaujímam o novinky zo sveta počítačov a pri ich čítaní si vždy pustím dobrú hudbu.

 • Zuzana Panáková

  Redaktor

  Rovnako ako hrať hry ma baví pozorovať, ako ich hrá niekto vedľa mňa, a väčšinou sú to RPG hry so silným príbehom – napríklad moje obľúbené série Uncharted, Bioshock, Fallout, a hry so špecifickou atmosférou, ako sú Life is Strange, Dishonored, alebo Horizon Zero Dawn. Som obrovský fanúšik série Zaklínač a do tohto herného sveta pravidelne chodím relaxovať. Na Gamesite sa venujem recenziam hardvéru, a v tom voľnom čase, ktorý mi ostáva, čítam knihy a pozerám veľa dobrých seriálov.

 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik

 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik

 • Norbert Bitto

  Senior Web Administrator, Šéfredaktor

  Som milovník filmov, hudby, zábavy, fotografovania, turistiky a cestovania. Jednoducho dobrodruh telom aj dušou..

 • Adam Schwarz

  Redaktor

  Som všestranný milovník umenia. Rád sa ním kochám, počúvam, vytváram a všeličo iné. Ak ma má filmár potešiť, mal by do svojho filmu vložiť aspoň jednu dramatickú smrť hlavnej, či vedľajšej postavy. Nič nepoteší moje srdce viac ako poriadne melodramatický odchod z tohto sveta. Okrem tejto sadistickej tváre, mám ešte druhú úchylku, ktorá sa prejavuje obľubou animovaných seriálov, pri ktorých je ťažko opísať, čo sa v nich deje. Niečo ako Rick and Morty. Keď zrovna nešéfredaktorujem, tak študujem filmovú produkciu na VŠMU.

 • Adrián Líška

  Junior Web Administrator, Redaktor

  Som študent, bývalý basketbalista a flegmatik. Behanie, basketbal, posilňovňa a samozrejme filmy sú oblasti, ktoré sú pre môj mimoškolský život dôležité. V oblasti filmov sa zaujímam hlavne o horory a mysteriózne filmy, no nepohŕdam žiadnym žánrom. Som aj vášnivý hráč video-hier a fanúšik komiksov. Na moviesite píšem recenzie a novinky. Nebojte sa ma na niečo spýtať poprípade sa môžeme o niečom porozprávať.

 • Branislav Schwarz

  Redaktor

  Som jeden z mladších členov posádky Moviesite.sk, čerstvý študent na gymnáziu a všestranný umelec. Mojím obľúbeným žánrom sú komédie, no nepohrdnem ani inými filmami, ak dokážu zaujať. Za jednu zo svojich najpozitívnejších vlastností považujem vôľu zlepšovať sa v tom, v čom chcem a v čom si zmyslím. Takže moje záľuby zahŕňajú spev, hru na trúbku, či dokonca tvorbu grafiky do jednej mobilnej hry. A samozrejme recenzovanie.

 • Dominika Mrážiková

  Redaktor

  Narodila som sa v divokrásnom meste Zvolen a momentálne sa vysokoškolsky vzdelávam v Bratislave. Som mierumilovná osoba zádumčivej povahy a fanúšička akéhokoľvek umenia, keďže aj malý záchvev tvorivosti dokáže človeka zachrániť pred strasťami a útrapami všedných dní. Za najpríťažlivejšieho literárneho hrdinu považujem Holdena Caulfielda, za najkrajšie zviera bieleho chameleóna a moja najobľúbenejšia koreňová zelenina je mrkva. Vždy ma potešia krásne ilustrované knihy a ani pokročilý vek ma neprinúti vzdať sa Harryho Pottera, Nema či Malého princa.

 • Dorota Hnátová

  Grafik

  Volám sa Dorota a mám 19 rokov. Medzi moje záľuby patrí futbal a hokej. Môj voľný čas tiež rada trávim fotografovaním a upravovaním fotiek vo Photoshope.

 • Zoltán Kollár

  Senior Web Administrator

  Som veľkým milovníkom filmov. Mám rád hlavne akčné, scifi, horory a komédie. Mojimi koníčkami sú tiež športovanie, hudba a výroba rôznych kožených vecí od tašiek až po púzdra na nože. Okrem pozerania filmov si rád zahrám aj nejakú skvelú videohru. Moje motto: čo ťa nezabije, to ťa posilní !

 • Ivan Bernát

  Junior Web Administrator, Redaktor

  Ako zanietený fanúšik Tolkienovej mytológie som vyrástol vo svete fantasy literatúry. To sa nepochybne odzrkadlilo aj vo výbere filmografie, ktorá je môjmu srdcu najbližšia. Obľubujem filmy, pri ktorých musím rozmýšľať a čakať na rozuzlenie až v samom závere. Rád sa učím novým veciam, najčastejšie okolo počítačov, pri ktorých trávim väčšinu pracovného času. A keď sa na povrch vyplaví moje tvorivé ja, vtedy sa viem vyblázniť. Či už ide o hľadanie súladu akordov pri hraní na gitare, alebo písanie riadkov novej básne. Ako sa vraví, "fantázii sa medze nekladú".

 • Klára Šindelářová

  Korektor

  Neposlala charakteristiku včas.

 • Lukáš Plaček

  Redaktor

  Student Anglické filologie a Filmové vědy s dlouholetým zájmem o film, hudbu, fotografii a digitální umění. Blízko má i k informačním technologiím, které v minulosti také studoval. Z filmů má rád jak artovky, tak mainstream, z žánrů pak nejradši chytrá scifi, thrillery a akční komedie osmdesátek a devadesátek. Nemá rád mladé hvězdičky, co neumí hrát, Keiru Knightley a většinu populární české televizní produkce.

 • Matúš Slamka

  Externý spolupracovník

  Milovník rôznorodého umenia, od komixov po romány od Edgara Allana Poa, od Mozarta po Bjork, od amatérskych divadiel po predstavenia v Národnom divadle, od videoklipov po filmové básne Tarkovského. Vášnivý cinefil, študent filmovej vedy, častý návštevník filmových festivalov, nadšenec všetkého iného, zvláštneho, nového.

 • Michaela Medveďová

  Korektor, Redaktor

  Som študentka, ktorá (ne)prekvapivo zbožnuje filmy najrôznejších žánrov, od Skrotenej hory cez Batmana až k Disneyovkám. Za najlepší vynález v dejinách ľudstva považujem knihy - mojou životnou láskou je Harry Potter a čokoľvek s ním spojené. Čo sa povahových vlastností týka, som celkom vydarený mix introverta a extroverta, ale hlavne som neuveriteľne zvedavá a fascinuje ma všetko, čo neviem.

 • Monika Nagyová

  Junior Web Administrator

  Mám 23 rokov. Zaujímam sa o umenie, predovšetkým o filmy a knihy. Obľubujem dobré jedlo, šport a cestovanie.

 • Ján Hamlík

  Redaktor

  Od malička filmový a knižný fanatik. Hltač popkultúry vo všemožnom i nemožnom obsahu. Mám za sebou 6 rokov práva, momentálne už pár rokov zarezávam v práci. Rád si pozriem čokoľvek, hlavne dobré scifi, komédiu, či horor. V poslednom období som sa zameral prevažne na hororovú filmografiu, aby som v tomto žánri bol čo najviac doma. Moje top srdcovky sú: Magická Hlbočina, Blade Runner a Muž z Acapulca. Mimo kino/TV obrazovku mám rád cestovanie, moje dva psy, motorku, šport, atď.

 • Peter Krcha

  Redaktor

  Som filmový nadšenec, ktorý nepohrdne žiadnym žánrom. Na dobrom filme si najviac cením to, keď ma dokáže odpútať od všednej reality ľudského bytia. Ale žiť len v matrixe nie je zdravé tak sa venujem calistenics a gymnastike. V poslednom čase som prepadol japonskému anime, ktoré mi príjemne spestruje filmový jedálníček a na moviesite píšem novinky.

 • Richard Zona

  Redaktor

  Introvert s vášňou pre dobrý film a knihu, večne s hlavou v oblakoch...Vyznavač filmovej sauny. Kichisaburo Honami. Filmový nadšenec, ktorý má rád všetky filmové žánre, hlavne však žáner historický, drámu, fantasy, horor a sci-fi. Tiež mám rád mysteriózne a psycho filmy, ktoré dokážu prinútiť diváka popremýšľať, zavariť mozog a niečím obohatiť. Z drám mám najradšej depresívne, atmosferické a ťaživé snímky, zbožňujem severskú tvorbu. Keď je ale niečo dobré i mimo týchto žánrov tak pozriem aj to, celkovo čo sa týka filmov nie som príliš preberačný. Svetlou výnimou sú hádam len muzikály a baletné predstavenia. Ak náhodou nepozerám film a mám voľný čas tak niečo píšem alebo čítam, najradšej mám Tolkienovu tvorbu, George R.R. Martina prípadne Stephena Kinga, ani Sapkowski nie je zlý a samozrejme mám rád aj historické romány a literatúru faktu.

 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik

 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik

 • Patrik Kondáš

  Redaktor

  Redaktor nezávislého knižného portálu Booksite.sk

 • Kristína Gabrišová

  Redaktor

  Čítanie kníh a pozeranie filmov patrí medzi moje obľúbené činnosti. Ak sa nájde čo i len krátka chvíľka voľna, uvideli by ste ma sedieť v pohodlnom kresle, s otvorenou knihou. Taktiež mám rada hudbu, umenie, prechádzky a šport v primeranej miere.

 • Katarína Hužvárová

  Šéfredaktor

  Keď sa chcete presadiť, kúpte si kvetináč. :)

 • Katarína Laurošková

  Redaktor

  Always read something that will make you look good if you die in the middle of it.
  P. J. O'Rourke

 • Radka Uškertová

  Redaktor

  Kniha je najkrajší dar, pretože vždy ostane s tebou.

 • Richard Lonščák

  Senior Web Administrator, Senior Web Developer

  Web developer a správca stránok

 • Juraj Lux

  Senior Web Administrator, Grafik, Senior Web Developer

  Web developer, správca stránok a grafik